Хочу попробувати вчити журналістиці на конкретних прикладах та заодно активувати українську мову.
Для початку прошу відредагувати цю статтю, яку може вдасться, якщо хтось допоможе перетворити в оповідання.
Звичайно можем домовитися про оплату. Оце текст:
оповідання

Весь світ переді мною
Кітченер - Місто студентів
Глобус крутиться крутиться.
Ще зі студентських років я полюбив цю пісню мандрівників:
«Глобус крутиться крутиться немов куля блакитна і миготять міста та країни, паралелі меридіани.
Тут у Кітченері школі Щоб блукати світом треба побувати в нашому класі – всі прапори в гості до нас.
Тому що тут дають класну освіту. І не лише висока, вища.
Усіляке різне. У тому числі й новоприбулим вивчати англійську.
Хороша, якісна англійська, яка дає багато і розуму, і серцю, і заробітку.
Народ хоче вчитися, вчиться та ще раз вчиться.
Тут ти можеш познайомитися з цікавими ідеями, новими людьми, хлопцями та дівчатами, розумними викладачами пізнати нове незвідане.
  от і їдуть з усього світу молоді люди до місцевих університетів
Яких студентом тут не менше 100 тисяч одна третина від Москви
Це особливо відчувається у громадському транспорті
Тому що їдеш автобусом де повно студентів
І ти бачиш у їхні очі справжні інтерес до знань, до нового, бути краще, осягати ази та основи науки
Мені приємно що я теж певною мірою маю до цього відношення вчуся в школі святого луїсу сейт Асі сі кітченер онтаріо Сент-Луїс - Кампус Св. Франциска Школа навчання дорослих
Центри навчання дорослих та безперервної освіти Сент-Луїса - кампус Highland

Народ підібрався доброзичливий з усіх кінців світу та різних країн
Завдяки англійській є комунікація
Трохи проблем із різною ментальністю, але висококваліфіковані вчителі Анжі, Келі, директор Поліна та секретар Ана допомагають
З першого дзвінка коли в YMCA визначили мені рівень ага добре говорила
Дуже хороші люди в класі Джемаймі прагне працювати незважаючи на молодий вік, перейняла протестантську робочу етику і Люсі і працює їй та іншим матусям придумали гарну справу: ясла садок щоб матусі вчилися, а дітки поряд були і душа не хворіла.
Абас незважаючи на похилий вік добре ловить хід думки вчителя і підтримує канву та енергію розмови діалогу вогонь багаття щоб не згасав.
  і Евер часто допомагає лагодити екран щоб показувати ролики та тексти
Важливою є методика технологія навчання. Теми: відвідування лікаря похід до лікаря поїздка в автобусі, фестиваль кленового соку.
І не тільки якісь нові роки бувають і китайський дракона і в'єтнамський і християнський католицький.
Зосередитися задуматися дозволяє мозковий штурм.
діалог касира з покупцем
Непорозуміння з дозволу Подивилася ціну думала помідори по 299 а вони 350

Як отримати у поліції для роботи сертифікат що ти не маєш приводу до поліції.