Непроходимость ЖКТ, желудка, запоры

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Непроходимость ЖКТ, желудка, запоры » Болтун - находка » Як проходить ліпосакція?


Як проходить ліпосакція?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Друзі, всім привіт! А хто мені може розповісти, як саме проходить ліпосакція живота? Чи це безпечна процедура?

0

2

Жучко Анастасия написал(а):

Друзі, всім привіт! А хто мені може розповісти, як саме проходить ліпосакція живота? Чи це безпечна процедура?

Це така собі пластична операція. Напевно що її має робити досвідчений спеціаліст

0

3

Жучко Анастасия написал(а):

Друзі, всім привіт! А хто мені може розповісти, як саме проходить ліпосакція живота? Чи це безпечна процедура?

Ліпосакція живота відноситься до класу пластичних операцій і готуватись до такої операції потрібно максимально серйозно https://medcity.ua/ua/services/plastika … a-zhivota/ . Переживати за те, чи дасть вона свій показовий результат напевно що не варто, бо в сучасних клініках точно знають, як проводити таку операцію та як усе правильно робити для того, щоб ви залишились задоволені. Якщо ви націлені робити таку операцію - відмовляти я вас точно не буду))

0

4

BALLKA написал(а):

Ліпосакція живота відноситься до класу пластичних операцій і готуватись до такої операції потрібно максимально серйозно https://medcity.ua/ua/services/plastika … a-zhivota/ . Переживати за те, чи дасть вона свій показовий результат напевно що не варто, бо в сучасних клініках точно знають, як проводити таку операцію та як усе правильно робити для того, щоб ви залишились задоволені. Якщо ви націлені робити таку операцію - відмовляти я вас точно не буду))

Ліпосакція
У нашій близькій знайомій була проведена ліпосакція років 5 чи 7 тому.
Їй відрізали величезний шматок тіла, шлунка або чогось там
У неї був величезний живіт звисав на коліна вона ледве ходила
Тепер більш-менш нормально.
Природно тілу дуже важко справлятися з таким втручанням. Доводиться відновлюватися це дуже складно. Але сподіваємось переживаємо
Те саме в одного близького родича була і є повільна прохідність їжі. За чотири години їжа сягала шлунка замість 30 хвилин.
Для цього проводили спеціально обстеження. давали що там яєчня дивилися як іде
Причина була у тому що частина шлунка залізла через дірочку у діафрагмі у верхню частину грудної клітки де легені….
За допомогою операції - не різали, а здається називається лапороскопія або інакше.
Операція була у 2020м. зараз більш-менш нормально. Звичайно дуже дієта дієта. Хвороба здається лапорез називається. Потім згадаю напишу якщо комусь цікаво

0


Вы здесь » Непроходимость ЖКТ, желудка, запоры » Болтун - находка » Як проходить ліпосакція?